چهارشنبه, 28 آبان 1399 ساعت 09:11

مهندس خرمی در مصاحبه با ایرنا:

"سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی عهده دار مسئولیت جمع آوری و شناسایی جمعیت دام و طیور کشور شد"

عباس خرمی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به این که سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مرجع صدور پروانه‌های مرتبط با پرورش دام است، ابراز امیدواری کرد: با اجرای دستورالعمل‌ها و جمع‌آوری اطلاعات دقیق جمعیت دام استان بسیاری از مسائل و مشکلات در خصوص توزیع نهاده‌های دامی مرتفع می‌شود و گام موثری در جهت برنامه ریزی‌های اصولی‌تر در بخش دام و طیور و خدمت رسانی بهتر به بهره برداران این حوزه صورت می‌گیرد.

وی تاکید کرد: درهمین راستا بر اساس راهبرد ابلاغ شده، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، عهده‌دار مسئولیت جمع‌آوری و شناسایی جمعیت دام و طیور در سراسر کشور و از جمله استان قم شده که این مساله از اهمیت فراوانی برای کمک به حل مسائل و مشکلات بخش دام و طیور برخوردار است.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت و ضرورت تهیه اطلاعات دقیق و به‌روز برای برنامه ریزی توزیع نهاده‌های خوراک دام و طیور در سطح کشور و استان، دستورالعمل جمع آوری و شناسایی اطلاعات دام و طیور توسط وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ شد که بر اساس آن ملاک تخصیص نهاده‌های یارانه‌ای برای واحدهای دام و طیور صنعتی، دام های پلاک کوبی شده و ثبت شده در سامانه مربوطه است.

خرمی گفت: بر اساس دستورالعمل مذکور، سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی به عنوان مدیرفرایند پلاک کوبی معین شده و پیگیری‌های لازم را برای تسریع در اجرای امور در دست اقدام دارد.
رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی قم در ادامه به تعامل مطلوب این سازمان با معاونت بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه دراستان، مسئولان بخش کشاورزی همکاری مناسبی با یکدیگر دارند که از جمله آن می توان به نظارت بر تولید و توزیع خوراک دام استان و نظارت بر توزیع سبوس یارانه‌ای مرغداران فعال در قم اشاره کرد.

 

مشاهده خبر در سایت ایرنا:

https://b2n.ir/429479

خواندن 145 دفعه

اخبار نظام مهندسی کشاورزی کشوری

مطالب پر بازدید

دسترسی آسان

اطلاعات تماس

قم- انتهای بلوار امین - میدان ارتش - سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قم
02532602886-7
info@ertebatnezam-qom.ir
کانال تلگرام سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان قم

آمار بازدید سایت

375254
تعداد بازدید امروز :تعداد بازدید امروز :107
تعداد بازدید دیروز :تعداد بازدید دیروز :315
تعداد بازدید ماهیانه :تعداد بازدید ماهیانه :107
کل بازدید سایت :کل بازدید سایت :375254

کلیه حقوق این وب سایت برای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قم محفوظ می باشد .