چهارشنبه, 20 فروردين 1399 ساعت 08:50

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی پیشرو در ارائه خدمات غیرحضوری

مصاحبه مهندس خرمی با ایرنا:

? به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قم عباس خرمی روز یکشنبه در مصاحبه با ایرنا گفت: با توجه به شرایط کنونی و ضرورت بهره گیری از ظرفیتهای فضای مجازی و باعنایت به فراهم شدن زیرساختهای لازم در سطح کشوری و استانی ازجمله سامانه عضویت و صدور پروانه اشتغال، سامانه ارجاع کار، سامانه پنجره واحد خدمات کشاورزی و .. سعی شده خدمات سازمان با حضور حداقلی مراجعین و به صورت غیرحضوری انجام شود.

? رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان در این مصاحبه همچنین با اشاره به نامگذاری سال جدید به عنوان" سال جهش تولید" به نقش و رسالت سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی به عنوان یک سازمان دانش محور اشاره کرد و افزود سال جهش تولید فرصت مغتنمی برای دانش آموختگان و فارغ التحصیلان کشاورزی است که با ساماندهی و برنامه ریزی سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی نقش حیاتی خود را برای تحقق جهش تولید در بخش کشاورزی ایفا نمایند.

?عباس خرمی در ادامه اظهار داشت: در این راستا لزوم توجه بیشتر به اصول فنی و تخصصی و نقش دانش درتولید وحمایت از کارشناسان کشاورزی به عنوان سربازان علمی بخش کشاورزی و همچنین احصاء و رفع موانع تولید ازجمله خلاهای قانونی، موازی کاریها و تضادهای موجود در قوانین و دستورالعملها ضروری به نظر می رسد.

? مهندس خرمی افزود: سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قم کلیه ظرفیتها و توان خود را در جهت اجرایی شدن شعار سال در راستای برنامه های ابلاغی سازمان مرکزی بکار خواهد گرفت. اميدواريم با همت و پشتیبانی و هماهنگی مسئولین کشوری و استانی و بسيج همه امكانات و ظرفيت ها بتوانيم شعار امسال را به نحو مطلوب محقق كرده و فرصت هاي بي بديلي را پيش روي كشور به ويژه بخش كشاورزي قرار دهيم.

متن خبر سایت ایرنا??
https://plink.ir/N3ec7

خواندن 588 دفعه

اخبار نظام مهندسی کشاورزی کشوری

مطالب پر بازدید

دسترسی آسان

اطلاعات تماس

قم- انتهای بلوار امین - میدان ارتش - سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قم
02532602886-7
info@ertebatnezam-qom.ir
کانال تلگرام سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان قم

آمار بازدید سایت

410295
تعداد بازدید امروز :تعداد بازدید امروز :124
تعداد بازدید دیروز :تعداد بازدید دیروز :265
تعداد بازدید ماهیانه :تعداد بازدید ماهیانه :5652
کل بازدید سایت :کل بازدید سایت :410295

کلیه حقوق این وب سایت برای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قم محفوظ می باشد .