پنج شنبه, 16 دی 1395 ساعت 10:52

فراخوان ثبت نام آزمون سراسری مسؤولین فنی واحدهای گلخانه و قارچ خوراکی و دامپروری


بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی می رساند:

با عنایت به ابلاغ دستورالعمل سازماندهی مسؤولین فنی تولید در واحدهای دامپروری و گلخانه و قارچ خوراکی توسط ریاست محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور مبنی بر الزام واحدهای تولیدی مذکور به فعالیت مسئول فنی و در راستای اجرایی نمودن بند (ب) ماده (9) دستورالعمل¬های مذکور با توجه به الزام مسئولین فنی به اخذ پروانه مسئول فنی ، معاونت آموزش و فناوری سازمان مرکزی در نظر دارد اولین آزمون سراسری مسؤولین فنی واحدهای گلخانه و دامپروری را برگزار نماید.
لذا اعضاء محترم و مدیران فنی فعال در واحدها می بایست از تاریخ 25 دی ماه لغایت 15 بهمن ماه سال جاری با مراجعه به کارتابل خود در سایت سازمان به آدرس www.iaeo.ir ، از طریق منوی کاربری، نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.
گفتنی است اخذ رتبه مشاوره و پروانه اشتغال از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان برای شرکت در آزمون مذکور الزامی است. با این وجود، برای رفاه حال آن عده از اعضای سازمان که تا کنون نسبت به اخذ رتبه مشاوره از سازمان استان اقدام ننموده اند، به شرط اخذ گواهی رتبه¬بندی و پروانه اشتغال و ارائه آن به سازمان مرکزی تا پیش از تاریخ مصاحبه تخصصی، امکان شرکت در آزمون داده خواهد شد. بدیهی است درصورت عدم ارائه گواهی رتبه بندی و پروانه اشتغال، قبولی در آزمون، کان لم یکن تلقی خواهد شد.
به قبول شدگان در آزمون مذکور که موفق به طی مراحل اعلام شده در دستورالعمل های ابلاغی سازمان، شامل مصاحبه تخصصی و دوره های آموزشی شوند، پروانه مسؤول فنی جهت فعالیت در واحدهای تولیدی اعطا خواهد شد. بدیهی است در صورت عدم دریافت پروانه مسئول فنی، فعالیت کارشناسان در واحدهای تولیدی امکان پذیر نخواهد بود.

اطلاعات در خصوص سرفصل های امتحانی و حوزه های آزمون در اطلاعیه های بعدی روابط عمومی سازمان اعلام خواهد شد.
شایان ذکر است آزمون مسؤولین فنی از سال 1396 در دو مقطع زمانی شش ماه اول و دوم هر سال برگزار خواهد شد که در سالجاری اولین آزمون روز پنج شنبه 19 اسفندماه به صورت سراسری برگزار می گردد.

 

امکان حضور کارشناسان بدون سابقه کاری در آزمون سراسری مدیران فنی

تغییر زمان برگزاری آزمون مدیران فنی

 

خواندن 3342 دفعه

اخبار نظام مهندسی کشاورزی کشوری

مطالب پر بازدید

دسترسی آسان

اطلاعات تماس

قم- انتهای بلوار امین - میدان ارتش - سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قم
02532602886-7
info@ertebatnezam-qom.ir
کانال تلگرام سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان قم

آمار بازدید سایت

130373
تعداد بازدید امروز :تعداد بازدید امروز :28
تعداد بازدید دیروز :تعداد بازدید دیروز :238
تعداد بازدید ماهیانه :تعداد بازدید ماهیانه :4481
کل بازدید سایت :کل بازدید سایت :130373

کلیه حقوق این وب سایت برای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قم محفوظ می باشد .